Przemysław Borkowski “Wieża strachu” zapowiedź

Share
Czas czytania:57 Sekund

Przemysław BorkowskiWieża strachu“. Thriller prawniczy Wieża strachu Przemysława Borkowskiego to trzecia część serii z prokurator Gabrielą Seredyńską. Tym razem prokurator Seredyńska będzie mierzyć się z zagadką brutalnego morderstwa w luksusowym warszawskim apartamentowcu. Będzie musiała także ustalić, gdzie kończy się rzeczywistość i zaczyna sfera wyobrażeń.

W centrum Warszawy, na trzydziestym piętrze ekskluzywnego apartamentowca, w jednym z mieszkań policja znajduje zwłoki kobiety i mężczyzny. Początkowo śledczy przyjmują, że mają do czynienia z typową zbrodnią małżeńską, jednak kolejne makabryczne, trudne do wytłumaczenia odkrycia wywracają ich wszystkie hipotezy do góry nogami.

Przemysław Borkowski “Wieża strachu”

Przemysław Borkowski "Wieża strachu" Wydawnictwo Czwarta Strona

Przemysław Borkowski “Wieża strachu” Wydawnictwo Czwarta Strona

Sprawą zajmuje się prokurator Gabriela Seredyńska, znana ze swojej nieustępliwości i bystrego umysłu. Kiedy niespodziewanie pojawia się świadek, który może rzucić nowe światło na szokującą zbrodnię, jest niemal pewna, że śledztwo zmierza ku końcowi. Niestety zarówno jego zeznania, jak i sekcja zwłok ofiar, zamiast odpowiedzi, przynoszą tylko nowe, coraz bardziej niepokojące pytania.

W tym kameralnym thrillerze o mroku trawiącym ludzką duszę nic nie jest takie, jakim się wydaje.

Przemysław Borkowski na Facebook: Przemysław Borkowski FB

Książka dostępna: “Wieża strachu”

Wydawnictwo Czwarta Strona

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.