Pan Demia i Marcin Chrustowski „Każdego dnia” – nowy singiel

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 38 Sekund

Pan Demia & Marcin Chrustowski z nowym singlem „Każdego dnia”. Ukazał się po świetnie przyjętym „Ja mówię nie”. Utwór pokazuje zgoła inne, bardziej melodyjne oblicze projektu.

Nowy utwór z pewnością świetnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym, ma również mocny potencjał w stacjach radiowych. W jaki sposób powstał i jakie ma znaczenie dla Marcina Chrustowskiego?

Marcin Chrustowski zdj. akademiamm.pl

Marcin Chrustowski zdj. akademiamm.pl

Jest prostym wyrazem mojego prywatnego spojrzenia na życie, na mijający czas, którego jest coraz mniej by zrealizować swoje  plany i marzenia. Piosenka powstała dwa lata temu, odłożyłem ją, jak i wiele innych rzeczy, na bok na czas pandemii. Wróciłem do niej jakieś dwa miesiące temu i wraz z zespołem popracowaliśmy nad jej obecnym kształtem. W tym projekcie jak i w poprzednim “Ja mowie Nie”. Swoją pomoc zaoferował Krzysztof (Alladyn) Imiolczyk, za co jesteśmy mu z chłopakami bardzo wdzięczni, bo efekt jest dokładnie taki, jaki mieliśmy w zamyśle – odpowiada Marcin.

Pan Demia i Marcin Chrustowski „Każdego dnia”

Pan Demia & Marcin Chrustowski to zespół złożony z polskich muzyków, ale każdy z nich mieszka na co dzień w Anglii. Grupa uformowała się trochę przez przypadek w okresie pierwszego lockdownu – było dużo wolnego czasu – stad nazwa. Perkusista usłyszał mnie gdzieś w social media, skontaktował się ze mną… I tak się zaczęło. Po pewnym czasie powoli zaczęli dołączać inni członkowie zespołu. Skład zmienił się w przeciągu dwóch ostatnich lat. Tak naprawdę ze starego zostałem tylko ja, ale funkcjonujemy i mamy się bardzo dobrze – opowiada Chrustowski. Potwierdzeniem tych słów jest passa zespołu. Nagrywają nowe utwory, koncertują (niedawno zagrali świetny koncert przed zespołem Dżem, supportują też wiele innych polskich gwiazd.

Każdego dnia” jest dostępny, wraz z mocno klimatycznym i pasującym do muzyki video, na zespołowym kanale YT. Już niedługo będzie również dostępny na wszystkich platformach stramingowych. Mocno polecamy śledzić ich social media, zapowiadają kolejne koncerty, oraz – co najważniejsze – nowe piosenki!

https://www.facebook.com/MCPanDemia

https://www.instagram.com/pan_demia_mchrustowski/

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.