Małgorzata Książyk “Czarne łabędzie” premiera 12 września!

Share
Czas czytania:3 Minut, 9 Sekund

Małgorzata Książyk “Czarne łabędzie”. Premiera miała miejsce 12 września. Opisany w tym horrorze świat fantasy oparty jest na uczuciach, wśród których dominuje siła miłości, przeplatana z twórczą mocą naszych niedoskonałości. Powieść, wydana nakładem wydawnictwa BookEdit, jest już dostępna w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych.

„Czarne Łabędzie” to książka, w której na piedestale stoi zdecydowanie miłość, widoczne jest również dążenie do wolności. Powieść wskazuje na wagę konsekwencji własnych wyborów, a także na częstą absurdalność naszych marzeń. Pokazuje, że cechy, które uważamy za słabości, emocje, których chętnie byśmy się pozbyli, tak naprawdę są piękne, ponieważ są ludzkie, tworzą nas i sprawiają, że jesteśmy lepsi.

Małgorzata Książyk “Czarne łabędzie”

Małgorzata Książyk “Czarne Łabędzie” Wydawnictwo BookEdit

Małgorzata Książyk “Czarne Łabędzie” Wydawnictwo BookEdit

Fabuła “Czarnych Łabędzi” dowodzi temu, że sny to nie zawsze majaki zmęczonego umysłu. Laura, główna bohaterka, wiedziała, że przewijające się przez jej myśli nocne mary to zaledwie początek wydarzeń, jakie mają ją spotkać. Nieznajomy, który nawiedza ją w snach, jest jej bliski, jednak wydaje się związany z nią w sposób dla niej niezrozumiały. Kiedy zostaje porwana i uwięziona, musi dokonać wyboru: czy pozostać tym, kim jest, dochować wierności swoim ideałom, jednocześnie stawiając na szali własne życie, czy wkroczyć w świat mroku, wampiryzmu i demonów, ryzykując zatracenie siebie.

Autorka skłania czytelnika do zastanowienia się nad siłą miłości – czy rzeczywiście zwycięża wszelkie przeciwności? Czy wystarczy kochać, by pozostać dobrym człowiekiem? Czy dobro i zło są zawsze oddzielone wyraźną granicą, czy przeciwnie – pojęcia te mieszają się ze sobą, niczym płyny, które trudno rozdzielić. Każdy musi wybrać stronę, ale czy łatwo dostrzec tę właściwą?

Pierwszy zarys mojej książki powstał już 15 lat temu, kiedy byłam pod przemożnym wpływem Anne Rice i jej gotyckiego, tajemniczego świata. Wyraźne piętno odcisnęła na mnie lektura klasyka – “Mistrz i Małgorzata”, ale nie zapominam również o innych genialnych twórcach – mistrzu pióra Kenie Follecie, tajemniczej Diane Setterfield czy ojcu grozy – Edgarze Allanie Poe. Dzięki nim mogłam przeżyć setki żyć, które dla mnie wykreowali. Jednak te wybitne jednostki, to maleńka część utalentowanych pisarzy, dzięki którym udało mi się wkroczyć w świat wyobraźni i stworzyć własną, debiutancką powieść. Mam nadzieję, że mimo mrocznego klimatu sięgną po nią również czytelniczki, gdyż ma w sobie sporo kobiecego pierwiastka – mówi Małgorzata Książyk, autorka “Czarnych Łabędzi”, która tworzy pod pseudonimem.

Małgorzata Książyk “Czarne Łabędzie” Wydawnictwo BookEdit

Małgorzata Książyk “Czarne Łabędzie” Wydawnictwo BookEdit

Książka, wydana w BookEdit, jest już dostępna w sprzedaży w największych polskich księgarniach stacjonarnych i internetowych. Jej patronami medialnymi są portale: dlastudenta.pl, horrorshow.pl oraz kostnica.com.pl.

Małgorzata Książyk (ur. w 1986) absolwentka UAM w Poznaniu, z wykształcenia i zawodu prawnik. Autorka pisząca pod pseudonimem, osadzona w nurcie fantasy, której jest zagorzałą orędowniczką i pasjonatką. Inspiracją są dla niej podróże po całym świecie. Podziwia miasta starożytne, a w szczególności Rzym, w których historia zderza się ze współczesnością, tak jak w jej książkach. Prywatnie fanka wszelkiej maści literatury, w tym przede wszystkim powieści grozy, sensacji i thrillerów. Od najmłodszych lat jej natchnieniem pozostawała Anne Rice. Wśród wielu innych jej pasji znajdziemy: off-road, motoryzację i taniec. Powieść „Czarne Łabędzie” jest jej debiutem.

BookEdit to wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa na podstawie takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki. Nakładem BookEdit ukazało się dotychczas ponad 30 książek, m.in.: e-book “Tylko w duecie” Magdaleny Kozakowskiej, “Paranoja” Natalii Kostrzyckiej, “Ósmy kontynent” Mariusza Szeiba oraz “9 ognisk” Marka Tomalika.

Książka do nabycia: “Czarne Łabędzie” 

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.