KISIEL – “W Tym Mieście Już Cię Nie Ma” Nowość!

Share
Czas czytania:57 Sekund

KISIEL i jego debiut “W tym mieście już cię nie ma”. Teledysk artysta sam wyreżyserował. Został on stworzony wspólnie z creative direction Zuzy Krajewskiej i zdjęciami Konrada Blocha.

KISIEL – W Tym Mieście Już Cię Nie Ma:

Oniryczny klip to reinterpretacja mitu o zgubie Hylasa z rąk morderczych, osiedlowych półbogiń. W niuansach możemy dostrzec, jak nienaturalnie rusza się ich skóra; w błysku odbitego księżycowego światła migają w ich ustach rybie zęby. Na naszych oczach dziewczyny przemieniają się, aż w finałowej scenie morderstwa widać wynaturzone proporcje ich ciał.

KISIEL zdj. Fabryka Rozgłosu

KISIEL zdj. Fabryka Rozgłosu

A sam utwór mówi o tym, co słychać w każdym małym i większym mieście – miłości poświęconej dla ambicji, rozmijaniu się, tęsknocie, której nie da się zaspokoić. Jednak mimo tekstu, klimat kawałka jest letni, niemal wakacyjny. Idealny do słuchania podczas jazdy samochodem, koniecznie z otwartymi oknami. Albo wykrzykiwania, podzielenia się z całym światem swoim nastrojem. Dobry klimat już nad ranem. Nadaje się podczas podróży powrotnej z melanżu. Utwór taki lekki, dla wszystkich, o wszystkim, po prostu muzyka akurat, na poprawienie nastroju, lub podtrzymanie dobrych emocji.

Profil artystyczny: KISIEL _ FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.