KISIEL – “W Tym Mieście Już Cię Nie Ma” Nowość!

Share
()
Czas czytania:57 Sekund

KISIEL i jego debiut “W tym mieście już cię nie ma”. Teledysk artysta sam wyreżyserował. Został on stworzony wspólnie z creative direction Zuzy Krajewskiej i zdjęciami Konrada Blocha.

KISIEL – W Tym Mieście Już Cię Nie Ma:

Oniryczny klip to reinterpretacja mitu o zgubie Hylasa z rąk morderczych, osiedlowych półbogiń. W niuansach możemy dostrzec, jak nienaturalnie rusza się ich skóra; w błysku odbitego księżycowego światła migają w ich ustach rybie zęby. Na naszych oczach dziewczyny przemieniają się, aż w finałowej scenie morderstwa widać wynaturzone proporcje ich ciał.

KISIEL zdj. Fabryka Rozgłosu

KISIEL zdj. Fabryka Rozgłosu

A sam utwór mówi o tym, co słychać w każdym małym i większym mieście – miłości poświęconej dla ambicji, rozmijaniu się, tęsknocie, której nie da się zaspokoić. Jednak mimo tekstu, klimat kawałka jest letni, niemal wakacyjny. Idealny do słuchania podczas jazdy samochodem, koniecznie z otwartymi oknami. Albo wykrzykiwania, podzielenia się z całym światem swoim nastrojem. Dobry klimat już nad ranem. Nadaje się podczas podróży powrotnej z melanżu. Utwór taki lekki, dla wszystkich, o wszystkim, po prostu muzyka akurat, na poprawienie nastroju, lub podtrzymanie dobrych emocji.

Profil artystyczny: KISIEL _ FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.