Ilona Andrews “Biały Żar ” już 7 października!

Share
Czas czytania:1 Minut, 48 Sekund

Ilona Andrews “Biały Żar “. Nevada Baylor – szefowa agencji detektywistycznej i głowa rodziny Baylorów – przez całe życie ukrywała swój magiczny talent. Jest żywym wykrywaczem kłamstw, co więcej – potrafi dosłownie wyrwać prawdę z ludzkiego umysłu, a to talent, który lepiej ukrywać, jeśli nie chce się zwrócić uwagi agencji rządowych.

Ale kiedy na szali leży życie dziecka i tylko wyduszenie prawdy z porywacza może je ocalić, Nevada podejmuje decyzję, której przyjdzie jej pożałować. Bo czasami nie ma odwrotu.

Ilona Andrews “Biały Żar “

Ilona Adrews "Biały żar" wyd. fabrykaslow.com.pl

Ilona Adrews “Biały żar” wyd. fabrykaslow.com.pl

Huston wciąż nie doszło do ładu po aferze z Adamem Piercem, groźba krwawego przewrotu nie została zażegnana, a nowe zabójstwa zapoczątkują istną lawinę śmiertelnie niebezpiecznych wypadków.

Tylko ekstremalne okoliczności i prawdziwe niebezpieczeństwo mogłoby pchnąć Nevadę do współpracy z Szalonym Roganem – potężnym Magnusem, mistrzem zniszczenia i facetem, który zaczyna znajomość od porwania i łańcuchów w piwnicy.

Ilona Adrews "Biały żar" wyd. fabrykaslow.com.pl

Ilona Adrews “Biały żar” wyd. fabrykaslow.com.pl

Czasami znane szaleństwo jest najbezpieczniejszą z opcji.

Świat Nevady Baylor i jej rodziny jest całkiem podobny do naszego. Może poza tym, że magia istnieje i decyduje o statusie jednostki, a zwyczajne śledztwo gładko może się zamienić w magiczną wojnę rodową. To zderzenie codzienności i humoru, z rozmachem i napięciem jest uzależniające. Uwielbiam wszystko co, pisze Ilona Andrews i to, jak różnorodne są jej światy i bohaterowie. Jedno się nie zmienia – gwałtowna potrzeba, by natychmiast sięgnąć po kolejny tom! – Aneta Jadowska

Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii. Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść “Magia Kąsa”. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzesze wielbicieli. Są autorami kilku bestsellerowych serii, w tym bestsellerowej serii o Kate Daniels, “Na krawędzi”, czy “Ukryte Dziedzictwo” – które właśnie wkracza na polski rynek.

Autorka na Facebook: Ilona Adrews – FB

Książka będzie dostępna na: Fabryka Słów

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.