Hanna Greń “Imię śmierci” premiera 24 sierpnia!

Share
Czas czytania:1 Minut, 3 Sekund

Już 24 sierpnia premiera drugiej, po Północnej zmianie, części serii bielskiej. “Imię śmierci” Hanny Greń porusza temat przemocy domowej i jest najmroczniejszą książką w dorobku pisarskim autorki.

Rok 1985. Za drzwiami domu małżeństwa Tarnawów rozgrywa się dramat. Regularnie katowana Jolanta jest już na skraju wytrzymałości. Mąż staje się coraz agresywniejszy, a życie Joli to pasmo bólu i upokorzenia. W końcu kobieta decyduje się na ucieczkę. Koszmar jednak trwa. Mąż nie pozwoli na to, by ofiara wymknęła mu się z rąk.

Hanna Greń “Imię śmierci”

Hanna Greń "W imię śmierci" wyd. Czwarta Strona"

Hanna Greń “W imię śmierci” wyd. Czwarta Strona”

Okaleczone zwłoki Doroty Milewskiej znaleziono w jej własnym łóżku. Czy i w tej rodzinie szczęście było tylko pozorne? Wiele na to wskazuje, bo małżeństwo denatki nie było udane. Mąż staje się głównym podejrzanym o dokonanie zbrodni.

Hanna Greń "W imię śmierci" wyd. Czwarta Strona"

Hanna Greń “W imię śmierci” wyd. Czwarta Strona”

W czterech ścianach więzną krzyki ofiar, kaci przez lata pozostają bezkarni, a świadkowie odwracają wzrok w inną stronę. Są jednak i tacy, którzy szukają winy w ofierze, a nie w jej kacie. Thriller Imię śmierci to wstrząsająca historia o ludziach tkwiących w toksycznych, niebezpiecznych relacjach i przemocy, która zatacza coraz szersze kręgi.

Hanna Greń na Facebook: Hanna Greń – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.