SBM FFestival – wystąpi Jan-rapowanie

Share
()
Czas czytania:2 Minut, 2 Sekund

Jan-rapowanie. Line-up SBM FFestivalu prezentuje się coraz bardziej imponująco. Do grona artystów, którzy w dniach 25-27 sierpnia wystąpią na warszawskim Lotnisku Bemowo, dołączył właśnie Jan-rapowanie. Artysta, który w ubiegłym tygodniu zagrał świetnie przyjęty koncert na Torwarze, zaprezentuje swój materiał także podczas największego hip-hopowego festiwalu w Polsce.

Nowi artyści w line-upie SBM FFestivalu

Jan-rapowanie ma na swoim koncie cztery krążki, dzięki którym zasłynął z opowiadania o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Obecnie koncertuje ze swoją najnowszą płytą – „Bufor”, która ujrzała światło dzienne w marcu 2022. Na krążku można usłyszeć m.in. Sokoła, Palucha, KORTEZA czy Kaz Bałagane, a materiał z tego i pozostałych albumów artysta wykona także podczas tegorocznego SBM FFestivalu.

Jan-rapowanie “Ławka z chłopakami”

W ubiegłym tygodniu jako kolejny gość wydarzenia został ogłoszony także White 2115. Ten niekwestionowany król wakacji ma teraz sporo okazji do świętowania. 1 czerwca ruszyła przedsprzedaż jego kolejnego albumu – „Pretty Boy”, której towarzyszyła premiera singla „18”. Dobę po starcie preorder pokrył się złotem, co oznacza, że album sprzedał się w nakładzie ponad 15 000 egzemplarzy.

Poza Jan-rapowanie i Łajciorem na SBM FFestivalu wystąpią jeszcze: Białas, Kamil Lanek, Kinny Zimmer, Bedoes oraz SB Maffija, która z wyjątkowym live-actem pojawi się pod szyldem Hotelu Maffija. Dodatkowo na scenie pojawią się również artyści spoza SBM Label tacy jak Young Multi czy ukraińska gwiazda – Kalush Orchestra. Podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwalu, poza koncertami, uczestnicy będą mogli liczyć na dużo atrakcji towarzyszących, m.in. SBM Space oraz aktywności w strefach partnerskich, które będą ujawniane stopniowo wraz ze zbliżającym się wydarzeniem.

SBM FFestiwal otwarty na wszystkich

SBM FFestival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, jednoczące ludzi bez względu na ich gusta, pochodzenie, wiek czy orientację seksualną. Organizatorzy kładą duży nacisk na inkluzywność, w czym wspiera ich Fundacja Polska Bez Barier. Wspólnie zatroszczą się o to, by festiwal był miejscem, na którym osoby z niepełnosprawnościami mogły doskonale bawić się zarówno pod sceną, jak i na całym terenie SBM FFestivalu.

Jan Rapowanie zdj. live.com

Jan-Rapowanie zdj. live.com

Poza muzyką na festiwalu ważną rolę będzie odgrywała ekologia. Organizatorzy planują liczne warsztaty i panele dyskusyjne dotyczące tematów związanych z less waste i życiem w duchu eko. Wszystkie szczegóły dotyczące tych aktywności zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Bilety jednodniowe oraz karnety są dostępne za pośrednictwem strony www.sbmffestival.pl, aplikacji Going. oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.