SBM FFestival – wystąpi Jan-rapowanie

Share
Czas czytania:2 Minut, 2 Sekund

Jan-rapowanie. Line-up SBM FFestivalu prezentuje się coraz bardziej imponująco. Do grona artystów, którzy w dniach 25-27 sierpnia wystąpią na warszawskim Lotnisku Bemowo, dołączył właśnie Jan-rapowanie. Artysta, który w ubiegłym tygodniu zagrał świetnie przyjęty koncert na Torwarze, zaprezentuje swój materiał także podczas największego hip-hopowego festiwalu w Polsce.

Nowi artyści w line-upie SBM FFestivalu

Jan-rapowanie ma na swoim koncie cztery krążki, dzięki którym zasłynął z opowiadania o przyziemnych problemach z dużą dozą dojrzałości i dystansu. Obecnie koncertuje ze swoją najnowszą płytą – „Bufor”, która ujrzała światło dzienne w marcu 2022. Na krążku można usłyszeć m.in. Sokoła, Palucha, KORTEZA czy Kaz Bałagane, a materiał z tego i pozostałych albumów artysta wykona także podczas tegorocznego SBM FFestivalu.

Jan-rapowanie “Ławka z chłopakami”

W ubiegłym tygodniu jako kolejny gość wydarzenia został ogłoszony także White 2115. Ten niekwestionowany król wakacji ma teraz sporo okazji do świętowania. 1 czerwca ruszyła przedsprzedaż jego kolejnego albumu – „Pretty Boy”, której towarzyszyła premiera singla „18”. Dobę po starcie preorder pokrył się złotem, co oznacza, że album sprzedał się w nakładzie ponad 15 000 egzemplarzy.

Poza Jan-rapowanie i Łajciorem na SBM FFestivalu wystąpią jeszcze: Białas, Kamil Lanek, Kinny Zimmer, Bedoes oraz SB Maffija, która z wyjątkowym live-actem pojawi się pod szyldem Hotelu Maffija. Dodatkowo na scenie pojawią się również artyści spoza SBM Label tacy jak Young Multi czy ukraińska gwiazda – Kalush Orchestra. Podobnie jak podczas poprzednich edycji festiwalu, poza koncertami, uczestnicy będą mogli liczyć na dużo atrakcji towarzyszących, m.in. SBM Space oraz aktywności w strefach partnerskich, które będą ujawniane stopniowo wraz ze zbliżającym się wydarzeniem.

SBM FFestiwal otwarty na wszystkich

SBM FFestival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, jednoczące ludzi bez względu na ich gusta, pochodzenie, wiek czy orientację seksualną. Organizatorzy kładą duży nacisk na inkluzywność, w czym wspiera ich Fundacja Polska Bez Barier. Wspólnie zatroszczą się o to, by festiwal był miejscem, na którym osoby z niepełnosprawnościami mogły doskonale bawić się zarówno pod sceną, jak i na całym terenie SBM FFestivalu.

Jan Rapowanie zdj. live.com

Jan-Rapowanie zdj. live.com

Poza muzyką na festiwalu ważną rolę będzie odgrywała ekologia. Organizatorzy planują liczne warsztaty i panele dyskusyjne dotyczące tematów związanych z less waste i życiem w duchu eko. Wszystkie szczegóły dotyczące tych aktywności zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

Bilety jednodniowe oraz karnety są dostępne za pośrednictwem strony www.sbmffestival.pl, aplikacji Going. oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.