Elly Tess. Premiera nowego singla “Only You”

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 39 Sekund

Elly Tess powraca z kolejnym singlem. W listopadzie zeszłego roku wkroczyła na rynek muzyczny ciepło przyjętym utworem „sad girl”. Artystka wydała dotychczas trzy utwory utrzymane w stylistyce smutnego popu. Premiera najnowszego singla “Only You” miała miejsce 11 maja.

Only You”, a także dwa poprzednie single – „sad girl” oraz „ghosting” – powstały we współpracy z Hotelem Torino (Patryk Kumór, Dominic Buczkowski-Wojtaszek), czyli jednym z najbardziej wpływowych duetów producenckich na rodzimym rynku fonograficznym. Muzycy mają na koncie kilka znanych przebojów (”Superhero” Viki Gabor, „Cześć, jak się masz” Sanah i Sobla) i doskonale rozumieją trendy w świecie muzyki. W międzyczasie Tess stworzyła także singiel w języku polskim – “puzzle” – przy wsparciu Piotra Siejki znanego ze współpracy z Kasią Cerekwicką.

Elly Tess -“Only You”

Only You” jest dla mnie wyrazem letniej beztroski. To historia o tym, jak wiele oczekiwań wiążemy z nowo poznaną osobą. Początek każdej relacji budzi ekscytację. Jesteśmy ciekawi, co będzie dalej, jak potoczy się nasz los, czy jesteśmy sobie pisani. Czy przelotna znajomość ma szansę zmienić się w coś więcej? ”Only You” to pełne ciepła i nostalgii marzenie o tym, by znaleźć drugą połówkę na jednej z imprez nad basenem, nim wakacje się skończą” – mówi o singlu Elly Tess.

Elly Tess, 2022, fot Mara Friedman

Elly Tess, 2022, fot Mara Friedman

Do singla powstał także klimatyczny, letni teledysk zrealizowany podobnie jak poprzednie klipy artystki w Los Angeles przy udziale profesjonalnej ekipy filmowej. Obraz doskonale podkreśla lekkość utworu i nawiązuje do konwencji amerykańskiej, wakacyjnej imprezy.

Elly Tess urodziła się w Łodzi, ale od 13. roku życia mieszka i tworzy w Stanach Zjednoczonych. Jest pisarką, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. W 2013 roku zadebiutowała, wydając powieść fantasy skierowaną do młodszych czytelników – „Szafir”. W 2020 roku została absolwentką University of California in Los Angeles (UCLA), gdzie z wyróżnieniem ukończyła filozofię i przemysł muzyczny. Artystka łączy dziewczęcą wrażliwość i talent songwriterski tworząc piosenki zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Elly Tess w mediach:

  1. Instagram
  2. Facebook
  3. Linktr.ee
  4. YouTube
  5. TikTok

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.