Bart Gałązka “Obiad” nowy singiel

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 10 Sekund

Bart GałązkaObiad” to pełna dwuznaczności historia teraźniejszych związków. Artysta zastanawia się, dlaczego kochankowie rozstają się tuż po śniadaniu, przecież o wiele łatwiej jest ugotować obiad dla dwojga? Singiel idealnie uzupełnia niezwykła animacja!

Bart Gałązka “Obiad”

Bart Gałązka o swoim najnowszym singlu:

Tytułowy ‘Obiad’ w kontekście utworu jest pewną barierą, do której raczkujące relacje romantyczne dążą. Żyjemy w czasach, gdzie najpierw się z kimś sypia, a dopiero potem spaceruje, trzymając się za ręce i tak też tutaj jest to przyrównane do wspólnego pakietu kolacji ze śniadaniem oraz późniejszego obiadu, do którego zostając, dajemy znać drugiej osobie, że chcemy z nią spędzać czas nie tylko ze względu na cielesne przyjemności. Cały utwór jest spleciony swoistą rozmową partii instrumentalnych w zwrotkach oraz spokojnie płynącym niczym górski potok flow w refrenie z powracającą coraz silniejszą hipnotyzującą melodią na klawiszach.

Bart Gałązka zdj. Niebieski Label

Bart Gałązka zdj. Niebieski Label

BIO:

Sam mówi o sobie, że robi muzykę dla smutnych ludzi wracających z imprez. Twórczość Barta Gałązki to połączenie nostalgicznej alternatywy z wpływami hip-hopowej narracji, elektronicznych, retro brzmień i dekadenckiego, niskiego, charakterystycznego wokalu. Nie bez powodu jego piosenki naturalnie przywodzą na myśl skojarzenie z fenomenem Jakuba Skorupy. W 2021 roku światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Barta, o przewrotnym tytule – “Bełkot“, który opowiada o trudnościach wynikających z przechodzenia z jednej bliskiej relacji w drugą.

Bart Gałązka na Facebook: Bart Gałązka – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.