Ann Cleeves “Zmory przeszłości” już 8 lutego!

Share
Czas czytania:1 Minut, 6 Sekund

Ann CleevesZmory przeszłości” . To emocjonująca powieść o relacjach rodzinnych, zagadkowej śmierci i pieniądzach, które mogą pomóc w spełnianiu marzeń, ale też przynieść nieszczęście.

Ann CleevesZmory przeszłości

Ann Cleeves pt. Zmory przeszłości. Wydawnictwo Czwarta Strona

Ann Cleeves pt. Zmory przeszłości. Wydawnictwo Czwarta Strona

Duszne wrażenie wiszącego w powietrzu spisku, zagrożenia życia oraz determinacja w dojściu do prawdy. Banalna obietnica złożona zmarłemu obnaża sekrety, które nie miały wyjść na światło dzienne.

Lizzie Bartholomew nie wie nic o swoim pochodzeniu. Jest podrzutkiem, jako niemowlę została znaleziona w kruchcie kościoła. Dzieciństwo spędziła w różnych instytucjach wychowawczych, daremnie marząc o rodzinie, która by ją przygarnęła.

Obecnie wiedzie życie, od którego chciałaby uciec. Okazją do tego wydaje się samotny wyjazd do Maroka. Zwłaszcza gdy poznaje Philipa – on także podróżuje na własną rękę. Między nieznajomymi dochodzi do krótkiego romansu, ale kobieta musi wrócić do Anglii.

Niedługo potem do Lizzie dociera wiadomość o śmierci Philipa Samsona. Okazuje się, że przygodny kochanek zapisał jej w testamencie sporą sumę. Spadek wiąże się jednak z pewnym warunkiem. Takim, który zmusi Lizzie do skonfrontowania się z przerażającymi sekretami, o których nie miała pojęcia.

Premiera kryminału Ann Cleeves już 8 lutego.

Książkę poleca Agnieszka Pietrzyk, a patronami medialnymi są Portal Kryminalny, Kawiarenka Kryminalna oraz promotor czytelnictwa Tomasz Radochoński (Nowalijki).

Inne książki Autorki Ann Cleeves: Ann Cleeves książki

Autorka na Facebook: Ann Cleeves FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.