Sylwia [S] – album “Mów mi Narcyz”

Share
Czas czytania:1 Minut, 30 Sekund

Sylwia [S], wokalistka, songwriterka, absolwentka zajęć muzycznych w MDK w Częstochowie, oraz MOK w Zawierciu. Działalność artystyczną rozpoczęła w 2012 roku utworem „Powietrze”, po którym ukazało się jeszcze kilka singli. Współpracowała m.in. z częstochowskim Projektem 42-200. Jest współzałożycielką projektu Simply Sounds.

Sylwia [S] ogromną wagę przywiązuje nie tylko do wokalu i rapu, ale przede wszystkim do przekazu zawartego w emocjonalnych tekstach. Prowokuje do refleksji, spojrzenia w głąb własnych lęków oraz pasji – próbuje rozwiązać zagadki własnego „Ja”. Na początku tego roku z inicjatywy MDK w Częstochowie wydała debiutancki album „Mów mi Narcyz”, który jest w całości wyprodukowany przez Adama „Śpiocha” Zarzyckiego.

Sylwia [S] zdj. Sylwia S

Sylwia [S] zdj. Sylwia S

Krążek stworzony z hiphopowo – popowym zacięciem, okraszony nutą R’n’B, w którym staram się wprowadzić słuchaczy w świat głębokich emocji. Teksty prowokują do refleksji, dotarcia w głąb własnych lęków, pasji oraz spojrzenia na otaczający nas świat z perspektywy kogoś, kto nie chce dłużej się dopasowywać.

Występuję jako Sylwia [S] od 2012 roku. Po wielu gościnnych występach u lokalnych artystów, udało mi się stworzyć wraz z Adamem Zarzyckim materiał, dzięki któremu realizuję się jako wokalistka oraz autorka tekstów. Próbuję również swoich sił w rapie, co na pewno będę kontynuować w kolejnych produkcjach, nad którymi już pracuję.

Jestem pewna, że wśród tych kilku utworów, każdy odnajdzie część siebie.

Sylwia [S] – album “Mów mi narcyz”

Adam jest współzałożycielem Projektu 42-200. W swoim dorobku posiada trzy longplay’e, których jest współtwórcą: “To ten Projekt“, “Kryptonim Płyta“, “Komediodramat“. “Mów mi Narcyz” to czwarty album, jednak pierwszy w całości wyprodukowany przez niego.

Wspólne produkcje Sylwii [S] i Adama Zarzyckiego skupiają się wokół hip-hopu, R’n’B i POPu -są wypadkową ich dotychczasowych doświadczeń muzycznych.

Profil Facebook: Sylwia [S]

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.