Sylwia [S] – album “Mów mi Narcyz”

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 30 Sekund

Sylwia [S], wokalistka, songwriterka, absolwentka zajęć muzycznych w MDK w Częstochowie, oraz MOK w Zawierciu. Działalność artystyczną rozpoczęła w 2012 roku utworem „Powietrze”, po którym ukazało się jeszcze kilka singli. Współpracowała m.in. z częstochowskim Projektem 42-200. Jest współzałożycielką projektu Simply Sounds.

Sylwia [S] ogromną wagę przywiązuje nie tylko do wokalu i rapu, ale przede wszystkim do przekazu zawartego w emocjonalnych tekstach. Prowokuje do refleksji, spojrzenia w głąb własnych lęków oraz pasji – próbuje rozwiązać zagadki własnego „Ja”. Na początku tego roku z inicjatywy MDK w Częstochowie wydała debiutancki album „Mów mi Narcyz”, który jest w całości wyprodukowany przez Adama „Śpiocha” Zarzyckiego.

Sylwia [S] zdj. Sylwia S

Sylwia [S] zdj. Sylwia S

Krążek stworzony z hiphopowo – popowym zacięciem, okraszony nutą R’n’B, w którym staram się wprowadzić słuchaczy w świat głębokich emocji. Teksty prowokują do refleksji, dotarcia w głąb własnych lęków, pasji oraz spojrzenia na otaczający nas świat z perspektywy kogoś, kto nie chce dłużej się dopasowywać.

Występuję jako Sylwia [S] od 2012 roku. Po wielu gościnnych występach u lokalnych artystów, udało mi się stworzyć wraz z Adamem Zarzyckim materiał, dzięki któremu realizuję się jako wokalistka oraz autorka tekstów. Próbuję również swoich sił w rapie, co na pewno będę kontynuować w kolejnych produkcjach, nad którymi już pracuję.

Jestem pewna, że wśród tych kilku utworów, każdy odnajdzie część siebie.

Sylwia [S] – album “Mów mi narcyz”

Adam jest współzałożycielem Projektu 42-200. W swoim dorobku posiada trzy longplay’e, których jest współtwórcą: “To ten Projekt“, “Kryptonim Płyta“, “Komediodramat“. “Mów mi Narcyz” to czwarty album, jednak pierwszy w całości wyprodukowany przez niego.

Wspólne produkcje Sylwii [S] i Adama Zarzyckiego skupiają się wokół hip-hopu, R’n’B i POPu -są wypadkową ich dotychczasowych doświadczeń muzycznych.

Profil Facebook: Sylwia [S]

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.