Keith Abraham “Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być”

Share
Czas czytania:1 Minut, 45 Sekund

Okrywaj swoje możliwości! Ta książka, zaprojektowana w wyjątkowy sposób, pozwoli ci, Czytelniczko i Czytelniku, wyznaczyć plany na przyszłość poprzez proste, ale pełne mocy działania.

Dzięki tym działaniom, przez lata doskonalonym i sprawdzanym, ujawnią się wszystkie twoje marzenia, cele, pasje i plany, które nosisz w sobie. Odkryjesz swoje prawdziwe możliwości oraz to, co naprawdę zamierzasz zrobić z twoim życiem – właśnie teraz. Keith Abraham nauczy cię, jak budować wiarę w siebie, aby wyjść poza własną strefę komfortu i osiągnąć to wszystko, co w twoich planach było odsuwane na później.

Keith Abraham "Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być" Wydawnictwo EMKA

Keith Abraham “Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być” Wydawnictwo EMKA

Lektura tej książki sprawi, że…

Odkryjesz, co jest dla ciebie ważne; określisz swoje pragnienia; stworzysz listę 100 życiowych marzeń; zrozumiesz, co popycha cię do działania; sprecyzujesz, co chcesz osiągnąć; dowiesz się, jak się rozwijać, by stać się najlepszą wersją siebie; nauczysz się tworzyć projekt życia pełnego pasji; opanujesz i pokonasz wątpliwości oraz wewnętrzne opory, dzięki czemu będziesz w stanie podążać za swoją pasją i osiągać swoje cele.

Keith Abraham "Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być" Wydawnictwo EMKA

Keith Abraham “Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być” Wydawnictwo EMKA

NIE TYLKO OKREŚLISZ, CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ, ALE – CO ISTOTNIEJSZE – USTALISZ, KIM CHCESZ BYĆ!

Kim jest Keith Abraham…

Jest pisarzem, prelegentem, konsultantem, mężem, ojcem i odkrywcą. Od ponad 20 lat podróżuje po świecie, wygłaszając prelekcje i doradzając, jak działać z pasją, osobom, które kierują najbardziej szanowanymi firmami na świecie. Całkiem nieźle jak na kogoś, kto próbował porzucić szkołę średnią i nie miał praktycznie żadnych pomysłów na życie po jej ukończeniu. Ten człowiek – którego angielszczyzna pozostawiała niegdyś wiele do życzenia – jest teraz autorem trzech bestsellerów, a także laureatem wielu nagród i wyróżnień zdobytych w trakcie wieloletniej kariery zawodowego mówcy.

Keith jest autorem 4 bestsellerów wydanych w 12 językach; dotarł też ze swoim wyjątkowym i inspirującym przesłaniem do ponad 1,5 miliona słuchaczy z 23 krajów, pomagając różnym osobom w wyznaczeniu ponad 14 milionów celów.

Książka dostępna – Keith Abraham “Bądź! Osiem prostych kroków prowadzących cię do tego, kim chcesz być”

https://keithabraham.com/

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.