Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller”

Share
Czas czytania:2 Minut, 46 Sekund

Katarzyna MillerPełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller”. To kalendarz książkowy, który swoją oprawą i przejrzystością, zapewne sprawi przyjemność oraz spełni swoją rolę w nadchodzącym roku 2023. Ładny, estetyczny i barwny terminarz, który zawiera nie tylko same daty, ale także wiele cennych zapisków.

Katarzyna MillerPełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller

Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło

Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło

Kalendarz jest solidny, jego oprawa to twarda okładka, a kartki są z bardzo miłego, gładkiego papieru, który jest dosyć trwały. Uwagę zwracają niektóre dni, przy których są ciekawe dopiski, powiedziałbym motywacyjne, wzbudzające dobre emocje.

Kilka zdjęć tego pięknego kalendarza:

Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło Katarzyna Miller „Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller” Wydawnictwo Zwierciadło

 

Zanim rozpoczniemy kolejny miesiąc roku, przedstawiony jest tekst na określony temat. Są to treści psychologiczne, poprawiają nastrój, wyjaśniają znaczenia. Zadane są nam ciekawe, inspirujące, motywujące pytania lub zadania, na które możemy sobie odpowiedzieć, zapisując pod nimi treść. Oczywiście do tych naszych zapisków, zapewne nie raz i w dowolnej chwili sobie wrócimy.

W każdym okresie coś praktykujemy.

Pozwolę sobie zdradzić, co w poszczególnym miesiącu w 2023 roku, jest motywem przewodnim. I tak kolejno:

Styczeń – Nadzieja
Luty – Radość
Marzec – Satysfakcja
Kwiecień – Wdzięczność
Maj – Miłość
Czerwiec – Zachwyt
Lipiec – Ciekawość
Sierpień – Przyjemność
Wrzesień – Duma
Październik – Spokój
Listopad – Tęsknota
Grudzień – Zaufanie

Poszczególne dni, są opatrzone hasłami lub myślami. Na przykład 2 lutego 2023 to hasło „Boisz się coś zrobić? To rób to z lękiem. Bój się i rób”. Daje do myślenia prawda? I faktycznie, dlaczego mamy nic nie robić, bo się czegoś boimy? Mamy tkwić w miejscu i żyć w strachu, zamiast stawić mu czoła?.

A przynajmniej mi się tak wydaje, że podejmując się zadaniom, które wydają się nam trudne i na myśl o nich, oblatuje nas strach, budujemy swój charakter i stajemy się silniejsi. I dzięki właśnie takiemu przesłaniu, które jest uwzględnione w poszczególnych dniach kalendarza, możemy sobie dowolnie ustalać nawet plan działania, bo to inspiruje. Takie proste, twórcze myślenie.

Dni są też określane. Przykładem jest „Dzień Optymisty”, przypadający na 21 sierpnia 2023 roku. A więc takie dedykacje, których nie znajdziemy w tradycyjnych kalendarzach.

Te urozmaicenia to również grafika, nadająca radosnej tonacji. Powoduje ona uczucie wolności, jest optymizm i ciepło. Po prostu cieszy oko.

Trzynastego kwietnia czytamy:

W każdym wieku można, a nawet trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć sobie: mogę być sobą, mogę żyć po swojemu!

I właściwie to święta racja. Chyba powinniśmy się tego trzymać…

Moja osobista opinia na temat tego kalendarza, jest prosta i dosyć wymowna: „Fajny bajer, który cieszy oko, umożliwia planowanie, pilnuje czas i daje do myślenia, inspiruje”. I chociaż nie jest to profesjonalne z mojej strony, ale właśnie tak widzę.

Kim jest Katarzyna Miller?

Pani psycholog, jedna z najsłynniejszych w Polsce. Kobieta, która ma swój konkretny charakter. Dowcip, określony humor, pogoda ducha i szczerość, czasem do bólu, to jej atuty. Jest psychoterapeutką. Specjalizuje się w terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Ukończyła psychologię i filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w treningu psychologicznym i prowadzeniu psychoterapii. Prowadzi wykłady rozwojowe dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. “Chcę być kochana tak, jak chcę”, “Nie bój się życia”, “Instrukcja obsługi faceta”, “Kup kochance męża kwiaty” (Wydawnictwo Zwierciadło – Katarzyna Miller).

Kalendarz dostępny Zwierciadło: Pełen emocji rok 2023 z Katarzyną Miller

Katarzyna Miller na Facebook: Katarzyna Miller FB

Czytaj również: Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk. Karty symboli „Poczuj życie”

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.