RobGitarnik „Najlepszy Czas” nowość!

Share
Czas czytania:1 Minut, 19 Sekund

RobGitarnik znany również jako Robert Madziarz kieruje do nas kolejny singiel pt. „ Najlepszy Czas ”. Premiera muzyczna singla miała miejsce 3 listopada 2022 roku.

Optymistyczny przekaz i żywa nuta to chyba główne cechy tej piosenki. Autor ukazuje w rockowym stylu utwór, w którym opowiada o radosnej drodze poprzez życie. Klimat to gitary nadające muzyce zadziorności i w sumie takiego małego kopa, by brnąć swoją drogą aż do celu, z własnym, pozytywnym nastawieniem.

RobGitarnik „ Najlepszy Czas ”

Obecne, trudne i niepewne czasy, czasem stopują człowieka. Piosenka mówi o tym, aby nie czekać, tylko działać. Czerpać jak najwięcej z chwili i mieć swój własny cel, który zawsze możemy mieć pod kontrolą. Ale też wokalista śpiewa nam o sile własnego uporu i swoich wartości wewnętrznych. Tak chyba najkrócej i konkretnie można podsumować utwór.

Jak już nas przyzwyczaił Rob Gitarnik, że jego muzyka również w tym utworze, to komplet melodycznych fraz gitarowych, opatrzonych krótkimi solowymi wstawkami, które dodają plastycznego dźwięku. Oczywiście łagodny wokal jest dopełnieniem i całość zapewne spodoba się miłośnikom rocka, jak też muzyki POP-owej. Bo to takie połączenie gatunków.

RobGitarnik "Najlepszy czas" Foto-S Kasia Szymczyńska

RobGitarnik “Najlepszy czas” Foto-S Kasia Szymczyńska

Współpraca muzyczna w sferze tekstowej jak wiele poprzednich piosenek to porozumienie z Małgorzatą Iżyńską, poetką i tekściarką piszącą dla wielu polskich artystów.

„ Najlepszy Czas” jest kolejnym singlem zapowiadającym nową płytę artysty nad którą pracuje w swoim Sound Travel Studio. Tego utworu warto posłuchać!

Produkcja muzyczna:
Robert Madziarz – SOUND TRAVEL STUDIO
Foto okładki: Foto-S Kasia Szymczyńska

RobGitarnik na Facebook: RobGitarnik FB

Czytaj inne artykuły o artyście: Robert Madziarz

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.