Katarzyna Mól “Zbrodnia Doskonała” premiera 3 marca!

Share
Czas czytania:1 Minut, 0 Sekund

Katarzyna Mól znowu serwuje nam śledztwo w hotelarskim stylu. Już w piątek (3 marca) będzie miała miejsce premiera Zbrodni Doskonałej, czyli drugiej części przygód Katarzyny i Rafała.

Kameralny hotel na Jurze. Sezon się skończył, więc przebywa w nim niewielu Gości. Wśród nich tajemnicze małżeństwo korzystające z romantycznego pakietu, zgnębiony przez krytyków pisarz, próbujący znaleźć wenę oraz nieco zabawny Chińczyk, z którym ciężko się porozumieć w jakimkolwiek języku. Pewnej niedzielnej nocy znika nielubiana recepcjonistka, dosłownie – rozpływa się we mgle. Jej zniknięcie zaskakuje wszystkich pracowników hotelu, więc mimo działań policji, postanawiają przeprowadzić prywatne śledztwo.

Katarzyna Mól "Zbrodnia Doskonała" Wydawnictwo Ridero

Katarzyna Mól “Zbrodnia Doskonała” Wydawnictwo Ridero

Czy Katarzyna z Rafałem dowiedzą się, gdzie zniknęła recepcjonistka? Co ma z tym wspólnego pozbawiony weny pisarz? Dowiecie się już wkrótce.

A wszystkich tych, którzy nie poznali jeszcze wspomnianych bohaterów, zapraszamy do przeczytania „Złotego pociągu” – https://ridero.eu/pl/books/zloty_pociag_1/

Katarzyna Mól pochodzi z Katowic, ale od lat mieszka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w której nieodmiennie jest zakochana. Poza pisaniem zajmuje się… pisaniem. Pracuje jako copywriterka, kontent kreatorka i social media managerka – czyli ogólnie rzecz ujmując – twórczyni treści. W ramach relaksu pisze książki oraz humorystyczne opowiadania.

Katarzyna Mól na Facebook: Katarzyna Mól FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.