Izabela Janiszewska “Ludzie z mgły” Już 8 marca!

Share
Czas czytania:1 Minut, 11 Sekund

Już 8 marca premiera nowej powieści Izabeli Janiszewskiej. Ludzie z mgły to thriller kryminalny, którego akcja rozgrywa się na Podlasiu. W Sinicach dochodzi do zaginięcia młodej kobiety. Jak twierdzą mieszkańcy, Alicja Jarosz weszła we mgłę i… zniknęła. Niedługo po tym wydarzeniu z mgły wyłania się mężczyzna. Nie wie, kim jest ani jak znalazł się w Sinicach. W ręku trzyma jednak wisiorek Alicji i wiele wskazuje na to, że może być powiązany z jej zaginięciem.

Kiedy dziewiętnastoletnia Alicja Jarosz znika w mglisty poranek, na mieszkańców Sinic pada strach. Potęguje go świadomość, że nie jest pierwszą nastolatką, która weszła w unoszącą się nad łąkami biel i przepadła bez śladu. Co stało się z dziewczyną? I czy wróci, skoro inni przed nią zaginęli bez wieści?

Izabela Janiszewska "Ludzie z mgły" Wydawnictwo Czwarta Strona

Izabela Janiszewska “Ludzie z mgły” Wydawnictwo Czwarta Strona

Niepokój narasta, gdy dwa miesiące później z mlecznych oparów wyłania się mężczyzna. Nie wie, kim jest, skąd się tam wziął ani dlaczego ma przy sobie naszyjnik Alicji.

Śledczy muszą przedrzeć się przez gąszcz kłamstw, lokalnych legend oraz mrok własnych grzechów. Czy odważą się wkroczyć we mgłę, gdzie zaczyna się tajemnica dusząca mieszkańców podlaskich Sinic? I czy prawda, której szukają, nie okaże się zbyt wstrząsająca?

Izabela Janiszewska wciąga czytelnika w głąb przyprawiającej o dreszcze intrygi.

Książkę poleca Wojciech Chmielarz a patronami medialnymi, są Portal Kryminalny, Rude Recenzuje (Paula Sieczko) oraz Literaccy (Małgorzata i Daniel Grupa).

Autorka na Facebook: Izabela Janiszewska – Facebook

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.