DZIUK “Call It LA” – nowy singiel artysty!

Share
Czas czytania:1 Minut, 27 Sekund

DZIUK zabiera swoich fanów w kolejną muzyczną wyprawę! Tym razem do LA – gdzie podobno spełniają się wszystkie marzenia. Utwór „Call It LA” to jego propozycja na muzyczne przedłużenie lata.

Singiel powstał w ramach kooperacji artysty z duetem producentów muzycznych, którzy pracowali przy poprzednich piosenkach artysty (“Vibes”, “Tlen“).

DZIUK zdj. Dziuk

DZIUK zdj. Dziuk

„Kolejny raz tworząc, odnoszę się do własnej historii. Jest uczucie, miłość, ale jest i nasze otoczenie, które osądza, jest nieprzychylne i staje na drodze prawdziwej miłości. Może więc warto podjąć szaloną próbę ucieczki w nieznane i zacząć wszystko od nowa? A jeśli ucieczka to tylko do miasta aniołów i marzycieli w poszukiwaniu nowych wrażeń i przygód”

Piosenka jest osadzona w gatunku electro-pop, a elektronicznym brzmieniom towarzyszą charakterystyczne gitarowe riffy.

DZIUK, czyli Tomasz Dziuk (rocznik 1988) to autor tekstów piosenek, gitarzysta i kompozytor. Tworzy muzykę electro – pop, pisze scenariusze do własnych teledysków i sam je produkuje. Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z pasji. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z symboliką religijną. Do tej pory wydał trzy single – „Tlen”, “Niepamięć” oraz “Vibes”.

DZIUK “Call It LA”

Artysta przez poprzednie lata nagrywał głównie covery znanych hitów. Do niektórych z tych nagrań powstały autorskie teledyski. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikuje na kanale YT. Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na oncie występy w warszawskich klubach muzycznych. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie i poza nią. W życiu prywatnym interesuje się także historią i polityką, ale zdecydowanie najbardziej rozwija swoje muzyczne zainteresowania.

IG https://www.instagram.com/d_z_i_u_k/

FB https://www.facebook.com/dziukk

Czytaj również:

DZIUK „Tlen” nowość 27 maja

DZIUK “Mam fioła na punkcie stylizacji” wywiad

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.