Mad in Poland „Long ago” – wzruszające, piękne…

Share
()
Czas czytania:1 Minut, 47 Sekund

Mad in PolandLong ago” – wzruszający kawałek, który mówi o potrzebie bycia, miłości i bliskości. Klimatyczny utwór, niemal od razu wprowadza w atmosferę przemyśleń i powoduje nastrój, który wprowadza w mały trans.

Muzyka spodoba się niemal każdemu, jest bardzo melodyczna i łatwo wpada w uszy. To może takie proste słowa, ale prawdziwe. Zresztą tak jak ten utwór.

Mad in PolandLong ago

Można się unieść duchowo – wywołuje emocje, pokazuje bliskość rodzinną. Zresztą teledysk jest utrzymany w klimacie rodzinnym. Taka sobie przyjemna i miła sielanka, albo raczej ballada dla każdego. Pragnienie miłości drugiej osoby, tęsknota za kochającą osobą, wręcz chęć bycia z nią w każdej chwili, na zawsze i wszędzie – to oddaje klimat, jaki nam towarzyszy podczas słuchania tej pięknej ballady. Mówiąc “pięknej”, wcale nie ma w tym przesady.

Doskonale nadaje się do spędzenia miło czasu wieczorną porą. Trafia do serca, wyrywa wręcz zeń uczucia i powoduje, że człowiek inaczej spogląda na świat. Ujmujący i liryczny przekaz.

Cała melodia jest zresztą taka, że nie da się inaczej o niej napisać. Bardzo głębokie i melodyczne brzmienie gitar, spokojny, rockowy rytm w formie ballady, spodoba się wielu. Piosenka wręcz wielopokoleniowa.

Utkwi ta piosenka w pamięci wielu. Nie chcemy tracić nikogo, kochamy, chcemy być i cieszyć się życiem. Wspólnie iść przez świat w radosnym uścisku, w pełni nadziei i zaabsorbowani szczęściem. Takie odczucie mi towarzyszy podczas odsłuchu tego utworu. Od razu poczułem klimat, który wbija się w serce.

Nie wiem, jak inni będą sądzić, lecz mi się wydaje, że ta piosenka, to znakomity kawał dobrej roboty i trafiła zapewne do serc wielu słuchaczy. Mocne uderzenie – chciałoby się tak powiedzieć o tym utworze. Mocne, bo to coś, co się podoba i trafia do ludzi.

Wiem, posłodziłem bardzo, ale nic na to nie poradzę. Trzeba chwalić coś, co ma w sobie duszę, a ta piosenka, z pewnością taką ma. I to dużą…

Teledysk ukazał się co prawda w maju 2020 roku, ale chyba to nie ma większego znaczenia. Takie piosenki mają swoją wieczność…

Zespół tworzy czterech muzyków:

Craig Coppock – wokalista, gitarzysta, Błażej Kucman – gitara, wokal, tamburyno, Piotr Orłowski – bass, Tomasz Boćkowski – perkusja

Profil artystów na Facebook: Mad in Poland – FB

Jak przydatny był ten post?

Kliknij poniżej, aby ocenić!

Wynik

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Przepraszamy, że ten post nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Przeczytaj również...

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.