Mad in Poland „Long ago” – wzruszające, piękne…

Share
Czas czytania:1 Minut, 47 Sekund

Mad in PolandLong ago” – wzruszający kawałek, który mówi o potrzebie bycia, miłości i bliskości. Klimatyczny utwór, niemal od razu wprowadza w atmosferę przemyśleń i powoduje nastrój, który wprowadza w mały trans.

Muzyka spodoba się niemal każdemu, jest bardzo melodyczna i łatwo wpada w uszy. To może takie proste słowa, ale prawdziwe. Zresztą tak jak ten utwór.

Mad in PolandLong ago

Można się unieść duchowo – wywołuje emocje, pokazuje bliskość rodzinną. Zresztą teledysk jest utrzymany w klimacie rodzinnym. Taka sobie przyjemna i miła sielanka, albo raczej ballada dla każdego. Pragnienie miłości drugiej osoby, tęsknota za kochającą osobą, wręcz chęć bycia z nią w każdej chwili, na zawsze i wszędzie – to oddaje klimat, jaki nam towarzyszy podczas słuchania tej pięknej ballady. Mówiąc “pięknej”, wcale nie ma w tym przesady.

Doskonale nadaje się do spędzenia miło czasu wieczorną porą. Trafia do serca, wyrywa wręcz zeń uczucia i powoduje, że człowiek inaczej spogląda na świat. Ujmujący i liryczny przekaz.

Cała melodia jest zresztą taka, że nie da się inaczej o niej napisać. Bardzo głębokie i melodyczne brzmienie gitar, spokojny, rockowy rytm w formie ballady, spodoba się wielu. Piosenka wręcz wielopokoleniowa.

Utkwi ta piosenka w pamięci wielu. Nie chcemy tracić nikogo, kochamy, chcemy być i cieszyć się życiem. Wspólnie iść przez świat w radosnym uścisku, w pełni nadziei i zaabsorbowani szczęściem. Takie odczucie mi towarzyszy podczas odsłuchu tego utworu. Od razu poczułem klimat, który wbija się w serce.

Nie wiem, jak inni będą sądzić, lecz mi się wydaje, że ta piosenka, to znakomity kawał dobrej roboty i trafiła zapewne do serc wielu słuchaczy. Mocne uderzenie – chciałoby się tak powiedzieć o tym utworze. Mocne, bo to coś, co się podoba i trafia do ludzi.

Wiem, posłodziłem bardzo, ale nic na to nie poradzę. Trzeba chwalić coś, co ma w sobie duszę, a ta piosenka, z pewnością taką ma. I to dużą…

Teledysk ukazał się co prawda w maju 2020 roku, ale chyba to nie ma większego znaczenia. Takie piosenki mają swoją wieczność…

Zespół tworzy czterech muzyków:

Craig Coppock – wokalista, gitarzysta, Błażej Kucman – gitara, wokal, tamburyno, Piotr Orłowski – bass, Tomasz Boćkowski – perkusja

Profil artystów na Facebook: Mad in Poland – FB

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.