KAYLO “Ciecho” debiut artysty

Share
Czas czytania:1 Minut, 42 Sekund

KAYLO. Urodzony i wychowany w Polsce artysta, jest debiutującym artystą, który właśnie wkroczył w świat polskiej muzyki. Na początku tego miesiąca, a dokładniej 6 października 2022 r. miał premierę teledysk do jego debiutanckiego utworu pt. „Ciecho” (2 dni później został opublikowany na oficjalnym kanale YouTube).

Mimo iż kanał KAYLO nie dysponował żadną bazą subskrybentów, to już w pierwszych dniach wideoklip odnotował ponad 18 tysięcy wyświetleń. Szybko rosnące zainteresowanie oraz pozytywna ocena bardzo szerokiej grupy wiekowej, może być zapowiedzią nowego przeboju.

KAYLO zdj. kaylo.com.pl

KAYLO zdj. kaylo.com.pl

Tytuł piosenki nawiązuje do określenia „ciacho”, jednak Ciecho jest czymś więcej. Tak jak Ciechocinek, ma swój niepowtarzalny charakter, który potrafią dostrzec tylko nieliczni. To określenie kogoś pewnego siebie, kultowego, niebaczącego ani na opinię innych, ani na obowiązujące kanony. Kogoś, kto swoim „ciechocińskim wdziękiem” u jednych wzbudza zachwyt, a u pozostałych tajemniczy, porozumiewawczy uśmiech.

KAYLO “Ciecho”

Teledysk zrealizowany został w lipcu 2022 roku w klubie BAJKA Disco Club w Toruniu. Za reżyserię odpowiedzialny jest duet PS&PS, czyli Paweł Stokajło oraz Piotr Smoleński. Jest to lekki, humorystyczny wideoklip bogaty w tzw. ukryte smaczki. Fabuła poprzeplatana została solowymi popisami tancerzy reprezentujących różne style tańca, a całość uświetnił gościnny występ dwóch znanych postaci polskiej rozrywki: Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego oraz Grzegorza Halamy.

KAYLO zdj. kaylo.com.pl

KAYLO zdj. kaylo.com.pl

Jak przekonują twórcy, jedna ze scen jest najbardziej „kasową” sceną polskiej kinematografii.

Zarówno utwór, jak i teledysk mają trudną do zdefiniowania wyjątkowość. Niełatwo jest również przyporządkować je do jakiejś konkretnej kategorii. Tak jak zbłąkany turysta w Ciechocinku, tak i tu widz ma problem z oceną, czy to wszystko jest na poważnie, czy to tylko zamierzony żart.

KAYLO, który sam przedstawia się światu, jako „zaskakujący” zapowiada, że wszyscy, którzy na podstawie Ciecho pokuszą się o przyporządkowanie go do jakiejkolwiek nurtu, zaskoczą się niemniej niż Ci, którzy przed obejrzeniem klipu zobaczyli jego zwiastun.

➡️ Serwisy streamingowe: https://song.link/ciecho
➡️ Instagram: www.instagram.com/kaylo.official
➡️ Facebook: www.fb.com/kaylo.officiaI

Odpowiedz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.